Thuis Productenvezel optische plc splitser

FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA

Certificaat
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA

FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA
FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA

Grote Afbeelding :  FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: UT-King
Certificering: CE.ROSH,ISO9001
Modelnummer: Plc-C112SA
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 2 PCs
Verpakking Details: 1 PCs 1 Plastic dozen
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard,
Levering vermogen: 10000pcs/per week

FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA

beschrijving
Productnaam: plc splitser Type: PLC Splitser 1x12
Toepassing: De Oplossing van FTTH FTTX Vezeltype: G657A1
Schakelaartype: SC/UPC Golflengte: 1260-1650nm
Vezellengte: 1M, 1.5M of aangepast Punt: GPON spliter
Toevoegingsverlies: ≤12.8dB model: SM/MM
Splitsersverhouding: 1 * 12 Sleutelwoorden: Cassetteplc Splitser
Hoog licht:

1650nm optische kabelsplitser

,

1x12 optische kabelsplitser

,

1650nm optische koordsplitser

FTTH-Materiaal1x12 PLC Splitsers Optische Vezel met SC/APC-Optische de Kabelsplitser 1*12 van de Schakelaarvezel

Beschrijving

UT-koning is de Vlaklightwave-Krings (PLC) Splitser een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en in PON-netwerken wijd gebruikt om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren. Oxin verstrekt gehele reeks 1xN-splitser en 2xN-splitsersproducten die voor specifieke toepassingen worden gemaakt.

Toevoegingstype van de cassettezorg PLC de splitser wordt het meest meestal gebruikt in de PON-netwerken. Zij bieden volledige bescherming voor binnen optische componenten en kabel, en voor geschikte en betrouwbare installaties ontworpen

Eigenschappen

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Lage PDL
  • Compact Ontwerp
  • Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  • Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm
  • Brede Werkende Temperatuur: Van -40°C aan 85°C
  • Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

Certificatie en Naleving:

  • YD/T1117-2001
  • Telcordia gr.-1221-kern-1999
  • Telcordia gr.-1209-kern-2001

Toepassing

 

  • Kan voor FTTX-Systemen worden gebruikt
  • Passieve Optische Netwerken (PON)
  • CATV-de Netwerken van TV (CATV)
  • Optisch Signaaldistributie

 

Specificatie

Punt

1x2

1x3

1x4

1x6

1x8

1x12

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤4.1

≤6.4

≤7.4

≤9.3

≤10.5

≤12.8

Verliesuniformiteit (dB)

≤0.4

≤0.4

≤0.6

≤1.6

≤0.8

≤1.2

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.25

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

40×4×4

60×7×4

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Punt

1x16

1x24

1x32

1x48

1x64

1x128

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Toevoegingsverlies (dB)

≤13.8

≤15.8

≤16.8

≤18.7

≤20.5

≤24.1

Verliesuniformiteit (dB)

≤1.2

≤1.5

≤1.5

≤2.0

≤2.0

≤2.5

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.25

≤0.3

≤0.3

≤0.4

≤0.4

≤0.4

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

60×7×4

60×12×6

N/A

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Punt

2x2

2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

2x128

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤4.5

≤7.9

≤10.8

≤14.1

≤17.3

≤21.1

≤24.8

Verliesuniformiteit (dB)

≤0.9

≤1.1

≤1.2

≤1.5

≤1.8

≤2.2

≤2.5

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

≤0.4

≤0.4

≤0.4

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

50×4×4

60×7×4

N/A

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA 0FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA 1FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA 2FTTH-van het de Splitserskoord 1x12 van de Materiaal1650nm Optische Kabel PLC C112SA 3

Contactgegevens
Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Peter

Tel.: +8613728728060

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)