Thuis Productenvezel optische plc splitser

2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit

Certificaat
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit

2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit
2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit

Grote Afbeelding :  2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: UT-King
Certificering: CE.ROSH,ISO9001
Modelnummer: Plc-C216LA
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 2 PCs
Verpakking Details: 1 PCs 1 Plastic dozen
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard,
Levering vermogen: 10000pcs/per week

2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit

beschrijving
Productnaam: plc splitser Type: Cassettetype 2x16
Toepassing: De Oplossing van FTTH FTTX Vezeltype: G657A1
Schakelaartype: LC/APC Golflengte: 1260-1650nm
Punt: Cassettevezel spliter Toevoegingsverlies: 14.1dB
model: SM/MM Splitsersverhouding: 2*16
Sleutelwoorden: Cassetteplc Splitser
Hoog licht:

2x16 kies de splitser van de wijzevezel uit

,

Splitser van de de wijzevezel van LGX de enige

,

LGX-splitser van de vezel de optische kabel

2x16 PLC van de de Scheidings de Enige Wijze van de Splitsersvezel Schakelaar van de de Vezelsplitser 2*16 LGX LC

Beschrijving

UT-koning Kaarttype is de Optische vezelsplitser een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd.

PLC de splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische apparaat van de machtsdistributie, de voordelen van klein volume, de werkende golflengtewaaier, de hoge betrouwbaarheid, het goede lichte uniformiteitsenz. kenmerk heeft, is vooral geschikt voor passieve optische netwerk (EPON, BPON, GPON enz.) aangesloten lokaal en eindapparatuur en realiseert het optische signaal verdeelt.

De ut-koning verstrekt gehele reeks de splitsersproducten van 1xN en 2xN-die voor specifieke toepassingen worden gemaakt. Alle producten ontmoeten gr.-1209-KERN en opbrengst gr.-1221-CORErequirements.We allerlei PLC optische splitsers van vezel en verkopen thuis en aan boord van: minimoduletype, LGX-moduletype, het type van staalbuis, naakt vezeltype, ABS plastic moduletype, Rektype, dienbladtype van de fusiemodule, het type… enz. van splitserssluiting.

Eigenschappen

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Lage PDL
  • Compact Ontwerp
  • Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  • Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm
  • Brede Werkende Temperatuur: Van -40°C aan 85°C
  • Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

Toepassing

  • Vezel aan het Huis (FTTH)
  • Passieve optische netwerken (PON)
  • Locale area networken (LAN)
  • Kabeltelevisie (CATV)
  • Testmateriaal

Specificatie

Punt

1x2

1x3

1x4

1x6

1x8

1x12

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤4.1

≤6.4

≤7.4

≤9.3

≤10.5

≤12.8

Verliesuniformiteit (dB)

≤0.4

≤0.4

≤0.6

≤1.6

≤0.8

≤1.2

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.25

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

40×4×4

60×7×4

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Punt

1x16

1x24

1x32

1x48

1x64

1x128

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Toevoegingsverlies (dB)

≤13.8

≤15.8

≤16.8

≤18.7

≤20.5

≤24.1

Verliesuniformiteit (dB)

≤1.2

≤1.5

≤1.5

≤2.0

≤2.0

≤2.5

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.25

≤0.3

≤0.3

≤0.4

≤0.4

≤0.4

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

60×7×4

60×12×6

N/A

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Punt

2x2

2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

2x128

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤4.5

≤7.9

≤10.8

≤14.1

≤17.3

≤21.1

≤24.8

Verliesuniformiteit (dB)

≤0.9

≤1.1

≤1.2

≤1.5

≤1.8

≤2.2

≤2.5

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

≤0.4

≤0.4

≤0.4

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

50×4×4

60×7×4

N/A

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

2x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 02x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 12x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 22x16 kies de Splitser van de Wijzevezel uit 3

Contactgegevens
Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Peter

Tel.: +8613728728060

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)