Thuis Productenvezel optische plc splitser

ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen

Certificaat
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen

ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen
ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen

Grote Afbeelding :  ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: UT-King
Certificering: CE.ROSH,ISO9001
Modelnummer: PLC-C208SA
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 2 PCs
Verpakking Details: 1 PCs 1 Plastic dozen
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard,
Levering vermogen: 10000pcs/per week

ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen

beschrijving
Productnaam: plc splitser Type: Cassettetype 2x8
Toepassing: De Oplossing van FTTH FTTX Vezeltype: G657A1
Schakelaartype: SC/APC SC/UPC Golflengte: 1260-1650nm
Punt: Cassettevezel spliter Toevoegingsverlies: 10.5dB
model: SM/MM Splitsersverhouding: 2*8
Sleutelwoorden: Cassetteplc Splitser
Hoog licht:

2x8 multimode vezel optische splitser

,

Multimode vezel optische splitser van LGX

,

LGX-plc vezelsplitser

FTTH-ABS 2x8 PLC de Cassettekaart die van de splitserslgx Doos Type opnemen - 2 *8 8 Havensgpon Optische Splitser

Beschrijving

UT-koning Kaarttype is de Optische vezelsplitser een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd.

Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en in PON-netwerken wijd gebruikt om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.

De ut-koning verstrekt gehele reeks de splitsersproducten van 1xN en 2xN-die voor specifieke toepassingen worden gemaakt. Alle producten ontmoeten gr.-1209-KERN en opbrengst gr.-1221-CORErequirements.We allerlei PLC optische splitsers van vezel en verkopen thuis en aan boord van: minimoduletype, LGX-moduletype, het type van staalbuis, naakt vezeltype, ABS plastic moduletype, Rektype, dienbladtype van de fusiemodule, het type… enz. van splitserssluiting.

Eigenschappen

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Lage PDL
  • Compact Ontwerp
  • Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  • Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm
  • Brede Werkende Temperatuur: Van -40°C aan 85°C
  • Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

Toepassing

  • Vezel aan het Huis (FTTH)
  • Passieve optische netwerken (PON)
  • Locale area networken (LAN)
  • Kabeltelevisie (CATV)
  • Testmateriaal

Specificatie

Punt

1x2

1x3

1x4

1x6

1x8

1x12

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤4.1

≤6.4

≤7.4

≤9.3

≤10.5

≤12.8

Verliesuniformiteit (dB)

≤0.4

≤0.4

≤0.6

≤1.6

≤0.8

≤1.2

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.25

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

40×4×4

60×7×4

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Punt

1x16

1x24

1x32

1x48

1x64

1x128

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Toevoegingsverlies (dB)

≤13.8

≤15.8

≤16.8

≤18.7

≤20.5

≤24.1

Verliesuniformiteit (dB)

≤1.2

≤1.5

≤1.5

≤2.0

≤2.0

≤2.5

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.25

≤0.3

≤0.3

≤0.4

≤0.4

≤0.4

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

60×7×4

60×12×6

N/A

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Punt

2x2

2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

2x128

Werkende Golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of als orde van klanten

Schakelaar

SC/FC/LC

Metalen kapsectie

UPC/APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤4.5

≤7.9

≤10.8

≤14.1

≤17.3

≤21.1

≤24.8

Verliesuniformiteit (dB)

≤0.9

≤1.1

≤1.2

≤1.5

≤1.8

≤2.2

≤2.5

Terugkeerverlies (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

≤0.4

≤0.4

≤0.4

Gerichtheid (dB)

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

≥55

Het verlies van de temperatuurcorrelatie

-40~85℃ (dB)

≤0.5

≤0.5

≤0.5

≤1.5

≤0.5

≤0.5

≤0.5

Grootte (mm) (LxWxH)

50×4×4

60×7×4

N/A

Het werk Temperatuur (℃)

-40~85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen 0ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen 1ABS 2x8 Plc LGX van Multimode Vezel het Optische Splitser de Kaart van de Dooscassette Opnemen 2

Contactgegevens
Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Peter

Tel.: +8613728728060

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)