Thuis Productenvezel optische snelle schakelaar

van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam

Certificaat
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam

van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam
van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam

Grote Afbeelding :  van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: UT-King
Certificering: CE,ROSH,iso9001
Modelnummer: LC4701
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 PCs
Verpakking Details: 1pcs 1 zak, PCs van 100pcs/1 box.1000/karton
Levertijd: 3-5days
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard
Levering vermogen: 10000pcs/week

van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam

beschrijving
Toevoegingsverlies: UPC 0.25db APC 0.3db Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: LC/APC LC/UPC Terugkeerverlies: ≤55dB
Kleur: Groen/Blauw Productnaam: LC snelle Schakelaar
Vezeltype: SM Lengte: 47mm
Duurzaamheid: de typische verandering van ≤ 0.25db Certificering: ISO9001,RoHS,CE,SGS
NAAM: Snelle Schakelaar Schakelaar: LC snelle Schakelaar
Het type van vezelkabel: 2.0 3.0mm
Hoog licht:

de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM

,

UPC OS2 Vezel Optische Snelle Schakelaar

,

UPC OS2 vezel snelle schakelaar

C UPC van de Lasunicam van Vezel de Optische Snelle Schakelaars LC Snelle Schakelaars Adapter Ingebedde OS2 SM 9/125 Mechanische Schakelaar

Beschrijving

UT-koning zijn de Snelle LC Vezel Optische Schakelaars pre-opgepoetste fabriek, field-installable schakelaars voor snelle, betrouwbare beëindiging van UT-Koning multimode en singlemode vezel optische kabel. Het precisieontwerp en de pre-gespleten vezelstomp met index-aanpassend gel verzekeren optimale vezelgroepering en een betrouwbare verbinding met beperkte verliezen. Elke schakelaar omvat de laarzen van de spanningshulp voor het eindigen van UT-Koning Vezel Optische Kabel evenals andere standaardgrootte van de vezel optische kabel die in een vezelinstallatie kunnen bestaan. Een pre-geïnstalleerde wigklem kenmerkt een visuele indicator van een succesvolle beëindiging wanneer gebruikt met een VFL - Visueel Foutenmerkteken. De snelle LC-Schakelaars zijn beschikbaar als multimode en singlemode versies.

 

De snelle LC-Vezel Optische Schakelaars zijn ideaal voor een brede waaier van toepassingen die transmissie over lange afstand van hoge resolutieinhoud vereisen met de hoogste kwaliteit. Omdat de transmissie van inhoud inherent veilig en immuun voor buiteninterferentie is, worden de vezeltoepassingen goedgekeurd in overheid, militaire, en medische milieu's.

 

Eigenschappen

  • Pre-opgepoetste, field-installable schakelaars — Vereenvoudigt beëindiging, die tijd besparen tijdens installatie van vezel optische AV systemen.
  • Compatibel systeem met Extron-Uitrusting van de Vezel de Optische Beëindiging — Laat snelle en betrouwbare beëindiging van vezel optische kabels toe.
  • Opnieuw te gebruiken tot twee keer
  • Wigklem met visuele indicator — Verschaft een visuele indicator van een behoorlijk geëindigde kabel en verzekert een hoogte - kwaliteitsverbinding.
  • Krachtige, met beperkte verliezen vezel optische schakelaars — Laat pixel-voor-pixel prestaties over een vezel optische infrastructuur bij de hoogste resoluties toe.
  • Multimode en singlemode beschikbare schakelaars

Specificatie

De diameter van de vezelkern  
Snelle LC-MM. Multimode: 50 µm
Snelle LC SM Singlemode: 8.3 µm
Toevoegingsverlies  
Snelle LC-MM. Nominaal: 0,1 dB
Maximum: 0,5 dB
Snelle LC SM Nominaal: 0,2 dB
Maximum: 0,5 dB
Normen Prestaties: TIA/EIA 568
FOCIS (schakelaarinterface): TIA/EIA 604
        
Schakelaartype LC
Schakelaarafmetingen 47mm *5 mm* 54.47mm
Kabeldiameters 3,0 mm, 2,0 mm, 900 µm, 250 µm
Temperatuurclassificatie -40 °C aan +75 °C

 

Gedetailleerde Beelden

van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam 0van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam 1van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam 2van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar van 55db SM UPC OS2 LC Las Unicam 3

 

FAQ

 

Q: Kan ik een steekproeforde voor dit product hebben?
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.


Q: Wat over de levertijd?
A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid

 

Q: Hebt u om het even welke MOQ-grens voor steekproeforde?
A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar


Q: Wat is uw beste prijs?
A: Gebaseerd op de kwaliteit van onze producten en de hoeveelheid van uw order.we de beste passende prijs de hele tijd zou opgeven.

 

Q: Kunt u OEM/ODM-de dienst verlenen?
A: Ja, kunnen wij. Gelieve te laten ons uw deatilvereisten kennen.

 

Q: Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.

Contactgegevens
Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Peter

Tel.: +8613728728060

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)