Thuis Productengpon onu

1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10

Certificaat
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
China Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10

1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10
1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10

Grote Afbeelding :  1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: ZTE
Certificering: CE,ROHS,ISO9001
Modelnummer: F660
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 1pcs/box
Levertijd: 3-5days
Levering vermogen: 1000pcs/Week

1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10

beschrijving
Toepassing: FTTH Functie: 1GE+3FE GPON ONU
productnaam: ZTE GPON ONU Voeding: Gelijkstroom 12V
PON-haven: 1 x SC/PC of SC/APC Golflengte: 1310/1490nm
Grootte: 20mm*23mm*5mm Gewicht: Ongeveer 0.6kg
Wijze van verrichting: Brug Netwerk-zijhavens: GPON
download: 2.448 Gb/s Transmissie: 1.244 Gb/s
Transmissiewaaier: Tot 20km Gevoeligheid: -28 dBm
Hoog licht:

SC 1GE GPON ONU

,

PC 12V GPON ONU

,

De optische eindeenheid van 1GE 12V

ZTE ZXA10 F660 V6 1GE+3FE+WIFI+USB 4 LAN 2 POTTEN1usb WIFI GPON Optische Eindeenheid

 
 

Beschrijving

ZTE ZXA10 F660 FTTH is een Optische het Netwerkterminal van GPON voor HGU (de Eenheid van de Huisgateway), en het steunt L3-functie om abonnees te helpen een intelligent thuisnetwerk bouwen. ZTE ZXA10 F660 FTTH biedt gebruikers de rijke, kleurrijke, geïndividualiseerde, en comfortabele drievoudig-speldiensten met inbegrip van aan stem, video (IPTV) en hoge snelheidsinternettoegang. Dit model steunt ook IEEE 802.11b/g/n dat de abonnee toestaat om van Internet via wifi te genieten. Het heeft een kleine, slimme verschijning en groen, energy-saving voordeel.

 

 

Eigenschappen

  • Voldoend aan verschillende scenario'svereisten om verschillende interfaces zoals FE, GE, VoIP, E1 WiFi USB en andere interfaces te verstrekken om aan de vereisten van de toepassingsmodussen van FTTH, van FTTO en FTTB-, niet alleen voor de huisgebruiker maar ook voor commerciële gebruikers te voldoen.
  • Gemakkelijk voor plaatsings het Opzettende wijze en vezel rollen maak installatie zeer, met de partijconfiguratie op EMS gemakkelijk om nul configuraties aan de ONT-kant te verzekeren.
  • Gemakkelijk voor het oplossen van problemen Ondersteunend ONT-signaal het vinden en prestaties controle, en bepaal de plaats snel van de fout op ONT.
  • De bijzondere Ondersteunende status die van de machtsbesparing wanneer ONT controleren vrij is, en gaat de lage staat van de machtsconsumptie in; De optische module kan een low-power staat ook ingaan wanneer de batterij werkt.


 

Specificatie

Aantal LAN havens 1x10/100/1000BaseTX(RJ45), 3x 10/100BaseTX (RJ45)
PON-norm GPON
USB-poort 1x USB
Eigenschappen van GPON Optische haven: interface 1 van x GPON (Sc/PC)
Transmissieafstand: 20 km
Transmissiesnelheid
- Download: 2.488 Gb/s
- Verzend: 1.244 Gb/s
Gebruikersinterface 1 x 10/100/1000 basis-T, half/hoogtepunt - duplex, Automatische MDI/MDIX, automatische onderhandeling
3 x 10/100 basis-T, half/hoogtepunt - duplex, automatische MDI/MDIX, automatische onderhandeling
2 x-POTTENinterface
1 interface van x WiFi: IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
1 x USB 2,0 gastheerinterface
Optische module Ontvangst: 1480-1500 NM
Transmissie: 1290-1330 NM
De gevoeligheid van de ontvanger: -28 dBm
Zender optische macht: Van 0,5 tot dBm 5
Hoofdlijnen De gesteunde diensten: VoIP, Internet, IPTV
GPON: 8 x t-inh., 32 x GEMhaven
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
MC adresplaat: 1K
L3 functioneert: DHCP-server/cliënt, NATIONAAL DNS client,
IPv6: Dubbele stapel, DS-Lite
VoIP: SIP/H.248, G.711/G.722/G.279, T.30/T.38
WiFi: 4 x SSID, 2x2 MIMO, WPS
WiFi-Authentificatie: Gemeenschappelijk Zeer belangrijk, met 128 bits WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-psk+wpa2-PSK, WPA2-Onderneming
Multicast: IGMP v1/v2/Snooping/Proxy, MLD v1 Snooping
Multicast groep per gebruikershaven: 256
QoS: Stroomclassificatie voor de diensten op fysieke havens, MAC-adres, VLAN-identiteitskaart, VLAN-prioritair niveau, IP-adres, SP/WRR/SP+WRR worden gebaseerd die
Beheer: Lokaal Web, OMCI, TR069
USB: DLNA-DMS, USB-steun, 3G/LTE-adapter
 
 

 

Gedetailleerde Beelden

1GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 01GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 11GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 21GE Optische Eindeenheid 4 LAN van WIFI GPON ONU ZXA10 3

FAQ

Q: Kan ik een steekproeforde voor dit product hebben?
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.


Q: Wat over de levertijd?
A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid

 

Q: Hebt u om het even welke MOQ-grens voor steekproeforde?
A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar


Q: Wat is uw beste prijs?
A: Gebaseerd op de kwaliteit van onze producten en de hoeveelheid van uw order.we de beste passende prijs de hele tijd zou opgeven.

 

Q: Kunt u OEM/ODM-de dienst verlenen?
A: Ja, kunnen wij. Gelieve te laten ons uw deatilvereisten kennen.

 

Q: Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.

Contactgegevens
Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Peter

Tel.: +8613728728060

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)